İçeriğe geç

Metal Mobilya Etiketi

Metal Mobilya Etiketi , bir çok alanda kullanılmakta olan alüminyum etiketleri çeşitli ölçülerde üretebilmekteyiz. Alüminyum levha üzerine yüksek çözünürlüklü baskı ile elde ettiğimiz etiketlerimizin arkasında güçlü çift taraflı bantlar bulunmaktadır.

Mobilya ETİKETİ

metal-mobilya-etiketi

Mobilya ETİKETİ

metal-mobilya-etiketi

Mobilya ETİKETİ

metal-mobilya-etiketi

Mobilya ETİKETİ

MOBİLYA ETİKETİ

Mobilya üretimi yapıyorsanız ve ürünlerinizde etiket kullanmıyorsanız, büyük bir fırsatı kaçırıyorsunuz demektir. Emek vererek ürettiğiniz mobilyalara markanızı ve iletişim bilgilerinizi yazmanız hem size ve firmanıza kurumsal bir görünüm kazandırırken hem de potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza aracılık edecektir. Örneğin bir mutfak dolabı montajı yaptığınız müşteriniz yıllar sonra firmanızın ismini unutmuş bile olsa etiketinizden sizi hatırlayarak sizinle iletişime geçebilir veya ürettiğiniz ürünün üzerinde etiketinizi gören farklı bir müşteri sizinle iletişime geçebilir.

mobilya etiketi
mobilya etiketi

UYARI ETİKETİ

Uyarı veya dekorasyon amaçlı olarak alüminyum etiket kullanabilirsiniz. Alüminyum uyarı levhaları özellikle nemli ortamlarda kağıttan üretilmiş etiketlere nazaran çok dayanıklı oldukları için tercih edilmektedirler.

metal uyarı levhası

ASANSÖR ETİKETİ

Temizlik esnasında sıvı temasından zarar gördüğü için matbaalarda üretilen etiketler asansörlerde pek tercih edilmemektedir. Bunun yerine alüminyum etiket çok daha dayanıklığı olduğundan asansör etiketi olarak tercih edilebilmektedir. Dileğiniz ebatlarda asansör etiketini yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi ile üretebilmekteyiz. metal mobilya etiketi

asansör-metal-etiket

MAKİNE ETİKETİ

Üretmiş olduğunuz makinelerde alüminyum etiket ile markanızı ve ürünün özelliklerini belirtebilir ve uzun yıllar dayanıklı kalacak bir etikete sahip olabilirsiniz. metal mobilya etiketi

Metal etiketlere firmanın ismi veya logosu (veya ikisi birden), iletişim ve adres bilgileri basılabilir.Ayrıca uyarı veya bilgi amaçlı baskı da yapılabilir. Örneğin tehlike uyarıları, ürün bilgileri gibi.İstenilen büyüklük ve küçüklükte yazı boyutu ve rengi kullanmak mümkündür.Bugün birçok işletme dayanıklı olması nedeniyle kağıt veya plastik etiketler yerine meta etiketleri kullanmayı seçmektedir. Mobilya sektöründe bile eşyaların kenarlarında ürün bilgileri içeren metal etiketlerle sıklıkla karşılaşıyoruz.Metal etiketleri farklı renklerde bulmak mümkün olabiliyor. Üzerine basılacak yazı ve çizim renklerini de farklı seçenekler arasından birbirine uyumlu renkler olarak seçebilirsiniz.Montaj yapılabilen çeşitler dışında, yapışkanlı etiketler de üretilen çeşitler arasındadır.

Metal Etiket Neden Tercih Edilir?

Baskı tekniği olarak metal etiketlerin kullanıcılar tarafından tercih edilmesinin bazı sebepleri vardır. En önemli tercih nedenleri:Dekoratif olmalarının yanı sıra, metal etiketler son derece dayanıklıdır. Kağıt veya plastiğe göre yaşam süreleri daha uzundur. Isı değişimlerinden etkilenmezler, her tür hava koşuluna dayanıklı malzemeden üretilir. Hem iç, hem de dış mekanda metal etiket kullanılabilir. Tanıtım amaçlı kullanılabilen metal etiketler, aynı zamanda fonksiyonel olarak da kullanılır. Baskı tekniklerindeki gelişmeler, müşterilerin de seçeneklerini neredeyse sınırsız hale getirmiştir.

Metal Etiket Nasıl Sipariş Edilir Maliyeti Nedir?

Metal etiketler istenilen model, baskı ve sayıya karar verildikten sonra kolayca sipariş edilebilir. Online sipariş seçeneği neredeyse sonsuzdur. Taleplerinizi detaylı olarak ilettikten sonra siparişiniz alınır ve en kısa zamanda size teslim edilir.Peki bu kullanışlı ürünün maliyeti nedir? Temel prensip olarak maliyetleri hakkında ise kesin bir miktar vermek doğru olmaz. Kullanılacak baskı, boyut ve miktar en son fiyatı belirleyici etkenlerdir. Her bütçeye uygun fiyat teklifleri almak ve size en uygun olana karar vermek mümkündür. En doğrusu teklifleri aldıktan sonra karşılaştırıp kesin kararı vermektir. Ancak sadece fiyat uygunluğuna değil, yapılan işin kalitesine bakarak seçim yapmak en doğru hareket olacaktır.Profesyonel mecrada kullanım alanı oldukça geniş olan metal etiketler, günün baskı tekniklerine ve kullanıcı taleplerine göre sürekli gelişim göstermektedir.
+905543540504