İçeriğe geç

Kaldırım – Park Dubaları

Reklam Dubası Nedir?

Reklam dubası Farklı boyut ve modellerde dubaların reklamcılık sektöründe kullanılmaya başlaması ile reklamdubaları ortaya çıkmıştır. Dubalar esasen trafikte ve uyarı işareti olarak kullanılmaktadır ancak tüketicilerin isteklerinin değişmesi, rekabetin artması gibi sebeplerle dubalar artık üzerlerine ilgi çekici baskılar yapılarak bir reklam aracı hâline dönüştürülmüştür.

Reklam Dubaları Firmalar İçin Faydalı Mıdır?

Reklam çeşitleri içerisinde en uygun fiyatlı seçeneklerden biri olan reklam dubaları günümüzde birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise uygun fiyatlarla çok ilgi çekici reklamlar yaratmaya yardımcı olmalarıdır.
Reklamdubaları özellikle cadde kenarları ve mağaza önlerinde kullanılır. Bu sayede gören her potansiyel müşterinin kolaylıkla dikkatini çeker.
Dubalar aslında bir tabela çeşidi olarak görülebilir. İşlevleri tabelalarla aynıdır ve genelde çok daha uygun fiyatlıdır.
Dubaların iki yüzü de reklam basımına uygundur. Bu durum yol kenarındaki bir dubanın üzerinde bulunan reklamın iki yönden gelen müşteriler tarafından da görülebilmesini sağlar.
Dubalar, güçlü malzemeler ile üretilir. Bu sayede zorlu hava koşullarına dayanabilir ve uzun ömürlü kullanılabilirler.

kaldırım park dubaları edirne
kaldırım park dubaları edirne

ReklamDubası Çeşitleri Nelerdir?

Kullanım çeşitlerine ve yerlerine göre farklı boyut ve şekillerde reklam dubaları bulunur. Reklamdubaları çeşitleri şu şekilde sıralanabilir;

Küçük ReklamDubası
Büyük Reklam Dubası
Uzun – Büyük Reklam Dubası
Küçük Başlıklı Hacıyatmaz Reklam Dubası
Delinatör
Aç-Kapa Reklam Tabelası
Jumbo ReklamDubası
Küçük Başlıklı Bariyer ReklamDubası
Küçük Başlıklı Dikme ReklamDubası
Raket Başlıklı Dubalar
Kısaca her müşterinin ihtiyacına göre farklı duba çeşitleri bulunmaktadır.

ReklamDubası Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Duba seçimi yapmadan önce dubanın kullanılacağı alan seçilmeli ve duba çeşidi, boyutuna bu alana göre karar verilmelidir.
Dubalarınıza yaptıracağınız baskıların doğru ölçüde olması oldukça önemlidir. Aksi taktirde baskılar dubadan dışarı taşacak yahut dubalara göre küçük kalacaktır. Bu durum kötü bir görüntüye sebep olacaktır.
10 yılı aşkın açık hava reklamcılığı deneyimimiz ile Yonga Tasarım Reklam olarak tüm baskı ihtiyaçlarınızda olduğu gibi reklamdubası ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Reklam ve kaldırım dubası siparişleriniz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.

+905543540504