İçeriğe geç

Olta Bayrak

Olta Bayrak Nedir?

Olta bayrak, marka tanıtımı yapılan mekânın önüne konulan, plastik bir sapın ucunda olta ya da yelken şeklinde logo baskılı kumaştan oluşan bir açık hava reklam ürünüdür. Olta bayrak yapımında kullanılan kumaş, özel olarak üretilmiş olup yağmur, kar gibi hava koşullarından etkilenmemektedir.

Olta Bayrakların Avantajları Nelerdir?

Olta bayrak uygun fiyatlı ve birçok firma tarafından tercih edilen bir açık hava reklamı çeşididir. Oltabayrak kullanımının bazı avantajları bulunur. Bu avantajlar;

Olta bayraklar iç ve dış mekân kullanımına uygundur.
Olta bayrak üretiminde kullanılan özel kumaşlar sayesinde kolaylıkla yıkanabilir.
Yapıldığı malzeme sebebi ile sert ve değişken hava koşullarına uyum sağlar.
Özellikle kaliteli malzeme ile üretilen oltabayraklar uzun ömürlü olacaktır.
Oltabayrak 360 derece dönebildiği için marka görünürlüğünü arttırır.
Olta bayrağın üretiminde kullanılan kumaş oldukça hafiftir ve rüzgâr geçirme özelliğine sahiptir. Bu sayede rüzgâr kumaşın içinden geçer ve kumaş zarar görmez.

olta bayrak edirne

OltaBayrak Kullanım Alanları Nelerdir?

Olta ve yelken bayraklar günümüz koşullarında firmalar tarafından en çok tercih edilen reklam ürünlerinden biridir. Uygun fiyatlı açık hava ürünlerinden biri olan oltabayrak farklı iç veya dış mekânlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Oltabayrakların başlıca kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir;

Dükkanlar
Açılışlar
Konferans salonları
Eczaneler
Plajlar
Fuarlar
Benzin İstasyonları

Olta Bayrak Ölçüleri Nelerdir?

Yelken bayrak ölçüleri firma ve markaların vizyon-misyonuna göre değişiklik gösterir. Kendi firmanıza uygun tasarımlı yelken bayrak ölçüleri sizin isteğinize göre şekillendirilebilir.

Oltabayrak üretimi sırasında kullanılan malzeme, bayrağın ömründe ve görünürlüğünde çok önemlidir. Bu sebeple kaliteli bir yelken bayrak yaptırmak istiyorsanız, araştırdığınız firmaların kullandığı ürünlerin kalitesini öğrenmeniz oldukça önemlidir.

Diğer bütün açık hava reklamcılığı ürünlerinde olduğu gibi yelken bayrak yapımında da yanınızdayız. Yelken bayrak üretimi sırasında kullandığımız kaliteli malzemeler, özel üretim kumaşlar sayesinde hem bayrağınızın uzun ömürlü olmasına yardımcı oluyor hem de güneş ışığının etkisi ile hızlı bir şekilde solmasını engelleyebiliyoruz. Eğer siz de bizimle çalışmak, tam olarak istediğiniz tasarımda, kaliteli ve uzun ömürlü yelken bayraklara sahip olmak isterseniz, detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+905543540504