İçeriğe geç

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nasıl Yapılır?

Kurumsal kimlik tasarımı yapmak için öncelikle markanızı tasarlarken derin bir şekilde üzerine düşünmeniz gerekiyor. Bu noktada güçlü bir ekip ile çalışmak markanızın vizyonu ve misyonu için oldukça önemli.

Biz bu yazıda size bilgi olması amacıyla merak edilen sorularınızın cevaplarını bir arada gidermeye çalıştık.

Kurumsal Kimlik Tasarımının Ögeleri Nelerdir?

Kurumsalkimlik tasarımı yapılırken web sitesinden ürünlerde kullanılan ambalaja ve üzerindeki logoya kadar kapsayan büyük bir görsel dil ihtiyacı vardır. Bu dil profesyonel bir ekip olmadan tam anlamıyla hazırlanamaz. Temel olarak bu ihtiyaçlar:

Renkler
Tasarım Sistemi
Fotoğrafçılık
Logo
Veri Görüntüleme
Web Tasarımı
Font & Slogan

kurumsal kimlik

Sizin İçin En İyi Kurumsal Kimliği Nasıl Oluşturuyoruz?

KurumsalKimlik Tasarımı, zorlu bir süreç gibi görünse de bu konuda Yonga Reklam olarak bizden yardım aldığınızda çok daha kolay ilerleyecektir.

Kurumsal kimlik tasarımı oluşturmak için yaptığımız ilk şey markanız için bir strateji tasarlamak oluyor. Bu stratejiyi tasarlarken hedeflerinize nasıl ulaşmaya çalıştığınızı detaylı bir şekilde öğreniyor ve yolumuzu hedeflerinize göre çiziyoruz.
Kurumsal kimliğinizi derinlemesine inceliyor ve sürekli üretiyoruz. Kimliğinizin mevcut durumunu ilerideki marka hedeflerinizle uyumlu olacak şekilde güncelliyoruz.
Kurumunuz sadece ürettiklerinizin değil sizin kişiliğinizin de bir göstergesidir. Kurumsal kimlik tasarımı oluştururken kişiliğinizi de yansıtıyoruz.
Kurumsal kimliğinizi oluştururken en önemli olan noktalardan birisi, farklı olmaktır. Bu noktada, rakiplerinizin kim olduğunu tanımak kadar markanızı rakiplerinizden farklı kılmak da amaçlarımız arasında oluyor.
Kurumsalkimlik tasarımı sürecinde ekip olarak sizi kurumsallığa götürmek için gereken soruları soruyor ve verdiğiniz cevaplara göre yapacağımız özgün içerikleri belirliyoruz.

Artık KurumsalKimlik Tasarımınızı oluşturacak ögeleri tasarlamanın önemini gördünüz. Bu ögelerin her birisi bir diğerini etkileyeceğinden, sıralamayı düzgün ilerletebilmek için Yonga Reklam olarak yanınızdayız.

Kurumsal bir kimlik tasarımı için, her firmanın güçlü bir ekibe ihtiyacı vardır. Yonga Reklam olarak bünyemizde çalışan profesyonel reklam ekibimiz ile kurumsalkimlik tasarımınızı yapabilir, firmanızın tanıtımına katkı sağlayabiliriz. Detaylı bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+905543540504