İçeriğe geç

Kayan Yazı

Kayan Yazı Tabela Nedir?

Adından da anlaşılabileceği gibi kayan yazı üzerinde hareket eden yazılar bulunan tabelalara verilen addır. Kayanyazı tabelalar, led panellerin birleşmesi ile meydana gelir.

KayanYazı Tabelanın Özellikleri Nelerdir?

Kayanyazı tabelalar müşteriler tarafından pek çok farklı nedenle tercih edilebilmektedir.

Diğer tabelalarla oranlandığında kullanım kolaylığı sağlar.
Sadece bir değil, birden fazla reklam için tek bir tabela kullanılabilmektedir.
Kayan yazı tabelalarda kullanılan renk sayısı isteğe göre artırılabilir.
Enerji tasarrufu sağlar. Kayanyazı tabelalar diğer tabelalara oranla çok daha az elektrik harcar. Yani hem sizin cebinizin hem de doğanın dostudur.

kayan yazı edirne

kayan yazı edirne

KayanYazı Tabela Nerelerde Kullanılır?

Kayanyazı tabelalar pek çok alanda kullanılabilirler, ancak en çok tercih edildiği sektörler ilanlarını sıkça değiştirmek zorunda kalanlardır. Bu sektörlerin başında şunlar gelir:

Kafeler
Emlak Ofisleri
Kuaförler
Galericiler

KayanYazı Tabelalarda Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Kayan yazı tabelalar toplam 4 tane ana parçadan oluşur. Bunlar:

Led Kasa: Bu kısım vücudumuzdakine benzer bir iskelet kısmıdır. Kayanyazı tabelasında bulunan diğer parçalar, led kasanın etrafında şekillenir ve onların bir arada durmalarına yardımcı olur.
Led Panel: Genel tanım olarak plastik bir kalıbın içine led ışık konulmasıyla oluşan led paneller, farklı renk seçenekleri bulundurur.
Led Kontrol Kartı: Ledlerin yanma zamanlamasını ayarlayan ve senkronizasyonu sağlayan kontrol mekanizmasına led kontrol kartı denmektedir.
Led Adaptör: Led paneller 5 voltun üzerindeki elektrik akımların da arızalanabilirler. Bu arızanın oluşmasını engellemek için led adaptör elektrik voltajını düşürür ve akımın panele 5 volt olarak ulaşmasını sağlar.

Kayan Yazı Tabelalarda Fiyatlandırma Nasıldır?

Kayanyazı tabela fiyatları, çalıştığınız reklam şirketine bağlı olarak değişim göstere bilir. Kayanyazı tabela için fiyatlandırmayı belirleyen etmenler arasında sadece işçilik değil, malzeme kalitesi de yer alır. İyi bir malzeme kalitesi, uzun yıllar sorunsuz çalışan bir tabelanız olmasını sağlayacaktır. Yonga Tasarım Reklam olarak biz, kayan tabelaları 32x16cm paneller halinde katlayarak büyütüyor ve kullandığımız panel sayısına göre fiyatlandırma yapıyoruz.

Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+905543540504