İçeriğe geç

Mouse Pad

MOUSEPAD BASKI NASIL HAZIRLANIR?
Diğer kişiye özel baskı ürünlerinde olduğu gibi mousepad baskılarda da sublimasyon baskı tekniği ile hazırlanır. Yüklediğiniz fotoğraflar uygun ebatta ayarlanır, renklerde ihtiyaç varsa düzeltmeler yapılır. Fotoğraf baskıya hazır hale geldikten sonra yazıya gönderilir. Baskının gönderildiği yazıcı sublimasyon mürekkepleri ve kağıdı kullanmaktadır. Normal kağıt ve mürekkeplerle alınan baskının mousepad üzerine transfer olması mümkün değildir. Çıktı hazır olduktan sonra baskının yapıldığı zemin beyaz olan mousepad’ler üzerine fotoğraf yerleştirilir ve press cihazının içine yerleştirilir. Press cihazı 250 derecede bir dakika boyunca moupad ve kağıtı sıkıştırarak kağıttaki mürekkeplerin mousepad’e geçmesini sağlar. Kişiye özel mousepad soğuduktan sonra kargo için hazırdır.

Mousepad Baskı Yaptırmak İstiyorum
Mousepad baskı yaptırmak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Uzun senelerdir baskı sektöründe olan Doruk Baskı tüm baskı ürünlerinde olduğu gibi kişiye özel mousepad baskı ürününde de kaliteli baskıya sahip olmanız iin hizmetinizde. Kurumsal firmalar,perakende sektörlerinde hizmetini sürdüren

duvardeco-mouse-pad-baskı

MOUSEPAD BASKI

Evlerinizde ve ofislerinizde bilgisayar kullanımının artmasıyla birlikte fareyi rahat kullanma ihtiyacına bağlı olarak kullanıcılarda mouse pad ihtiyacı oluştu. Baskı teknolojilerinin gelişmesiyle de belirlediğiniz herhangi bir görseli kullanarak mouse pad baskı yapabilme imkânı doğdu. Dolaylı olarak istediğiniz şekilde mouse pad elde edebilir, bilgisayar masanızı kişiselleştirebilirsiniz.

Neden Mouse pad Kullanmalısınız?

Mousepad, farenin altına konulan, fare kullanırken doğabilecek yüzey problemlerini en aza indirmek için tasarlanan bir plastik materyaldir. Özellikle oyun oynama aşamasında fareyi hareket ettirirken imlecin takılmasından kaynaklı yaşanabilecek sorunların önüne geçmek için neden mouse pad kullanmalısınız sorusunun cevabı önem arz etmekte. Böyle bir durumda, farenin optik veya mekanik sisteminin, yüzeyi sorunsuz algılayabilmesi için mouse pad kullanılması tavsiye edilir.

Kişiye Özel Mouse pad

Mouse pad kullanımı bu kadar önemli olmasının yanında, istediğiniz takdirde mousepad baskı yaptırabiliyorsunuz. Seçeceğiniz bir görseli kullanarak 19×24 cm ebatlarında mouse pad üzerine fotoğraf baskısı şeklinde kişiye özel mouse pad elde etmeniz mümkün. Bu sayede çalışma ortamınızı kişiselleştirebileceğiniz gibi farklı bir hava katabilirsiniz. Mouse pad üzerine koyacağınız herhangi bir fotoğraf ile kendinizi motive edebilirsiniz.

5 mm kalınlığındaki yumuşak taban mousepad üzerine fotoğraf baskısı yaptırarak sevdiklerinize farklı bir hediye takdim edebilirsiniz. Farklı bir dijital baskı çeşidi olan sublimasyon baskı tekniği sayesinde hazırlanan mousepad baskı, size alternatif bir hediye sunar. Web sayfasında bulunan Hemen Tasarla butonunu kullanarak sisteme yükleyeceğiniz fotoğrafla beraber, Doruk Baskı uzman ekibinin düzenlemesiyle birlikte görseliniz baskıya hazır hale getirilir. 19×24 ebatlarındaki mouse pade uygun hâle getirilen görseliniz özel kağıda çıktı alınarak mouse pad üzerine yerleştirilir. Press cihazına konulan fotoğraflı mousepad, 250 derece ısıyla sıkıştırılarak fotoğrafın mouse pade geçmesi sağlanır. Bu şekilde kişiye özel mouse pad hazırlanmış olur.

Promosyon Mouse pad

Kullanışlı bir araç olması açısından promosyon mousepad olarak tercih edilen bir ürün olmasıyla birlikte, şirket logonuzu rahatlıkla mouse pad üzerine fotoğraf baskısı yapabilme imkânına sahipsiniz. Müşterilerinize, çalışanlarınıza gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz bir üründür. Üzerinde yer alan logoyla birlikte, telefon numarası, adres gibi firmanızı tanıtıcı bilgileri, muhatabınıza kolayca tanıtmanız mümkün. Bu sayede firma bilinirliğinizi artırabileceğiniz gibi, size ulaşmak isteyen müşterilerinize kısa yoldan iletişim bilgilerinizi sunma imkânı bulabileceksiniz. Tüm bunları Doruk Baskı uzman ekibi ve son teknolojik cihazlarla uygun fiyata elde edebileceksiniz.

Mousepad Baskı

Siparişiniz 24 saat içerisinde hazırlanır, aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. İnternetten mouse pad baskı Mouse pad baskı fiyatları konusunda size uygun fiyat sunar. İster kendinize ait en güzel fotoğrafınızı ister sevdiklerinizle beraber çekildiğiniz fotoğrafınızı mouse pad üzerine bastırabilir, kişiye özel mouse pad sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında aynı şekilde firmalara özel logo baskılı mouse pad yaptırarak promosyon ürün de talep edebilirsiniz. Bununla ilgili daha detaylı bilgi için whatsapp hattından bilgi alabilir, sipariş sürecini takip edebilirsiniz. Hemen bu üründen sahip olmak istiyorsanız tıklayınız.

+905543540504