İçeriğe geç

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Edirne

Eğer kurumsal görünümlü bir ışıklı tabelanız sahip değilseniz ve ışıksız bir tabela tercih etmişseniz, tabelanız gün boyunca orada bulunan müşterilerinize varlığınızı bildirir. Ancak gecenin ilerleyen saatlerine kadar görünür olmak zorundasınız. Müşterileriniz sizi hava karardığında da görebilmesi marka bilinilirliği açısından çok önemlidir ve ışıksız bir tabelaya sahip olmanın işletmenize katkısı çok daha az olacaktır. Işıklı tabela, gece gündüz her daim sizin reklamınızı yapar ve. varlığınızı gözler önüne serer. Kısacası şirketiniz için çok az ekstra maliyet karşılığında günde 24 saat çalışmaya devam etmesini sağlar.

Bir işletme için basit bir spot ışığı bile bir fark yaratır, ancak bundan daha yaratıcı olabilirsiniz. Bizimle ile çalışarak, doğru tabelayla şirketiniz için günde 24 saat çalışan reklam ve tanıtım elemanınızı oluşturun.

Göz alıcı bireysel tabela çalışmasıyla arkadan aydınlatmalı yazılardan tutun, baskılı ışıklı kutu harfe kadar her çeşit ışıklı tabela çalışması yapmaktayız. Yonga Tasarım ile tabelalarınızı aydınlatmanın farklı ve en uygun yöntemlerini size önerebiliriz. Yeni teknoloji led aydınlatma sistemleri hayatımızın her noktasına girdiği gibi tabelalarımızda da bir çok seçenek sunmaktadır. Işıklı tabelalar kendilerini aydınlattığı gibi çevrenizi ve sokağınızı da aydınlatarak harici aydınlatma gereksimlerinizi de ortadan kaldırarak “daha yaşanabilir bir doğa için” enerji tasarrufu da sağlar.
Tasarım ekibimizin hayal gücüyle, işinizin stilini ve markasını yansıtan müthiş görünümlü ışıklı tabelalar oluşturabiliriz.
Amacınız ne olursa olsun, Yonga Tasarım, tarzınıza ve bütçenize uygun bir ışıklı tabela çözümü sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Işıklı Tabela Edirne

Işıklı tabelanızla birlikte, işletmenizin cephesinin görünümüne de katkıda bulanabiliriz. Tabelanızın 3 boyutlu tasarımını hazırlarken işletmenizin cephesinde yapılabilecek küçük ve büyük dokunuşları da planlayabiliriz. Unutmayın, işletmenizin görünümü müşterilerinizin size karşı tutumunu doğrudan etkileyen bir faktördür. Kurumsal bir görünüm kazanmış bir işletme, o seviyeye ulaşamamış rakiplerine göre bir kaç adım öndedir

 

+905543540504