İçeriğe geç
mesh baskı

Mesh baskı sistemi, deliklerin olduğu brandalara yapılan baskı olarak bilinir. Dijital baskılarda oldukça etkili sonuçlar doğurmaktadır. Bu baskı one way vision ile karıştırılmaktadır. Ancak mesh baskılar daha geniş alanlara uygulama imkanı sağlamaktadır. Bu baskı dökme ve lamine olarak yapılır. Ülkemizdeki olumsuz hava şartları sebebiyle reklam alanlarının dayanıklı olması gerekmektedir.
Mesh baskılar en dayanıklı reklam türleri arasındadır. Bu baskı ile tüm binayı tamamen kaplama şansınız vardır. Diğer baskı türlerine göre oldukça dayanıklı olan bu baskı çeşidi aynı zamanda en ekonomik baskı türlerinden biri olarak bilinmektedir. Rüzgara karşı geçirgenlik özelliği vardır. Bu yüzden binaya hiçbir şekilde zarar vermez. Geniş camlarınız varsa mesh baskıyı da tercih edebilirsiniz.

Mesh Baskı Avantajları Nelerdir?

Ülkemizdeki sert iklim koşulları karşısında dört mevsim her coğrafyada tercih edilebilen mesh baskı sizlere birçok avantaj doğurur;
Reklam sektörü için büyük alanlarda işlevsel bir seçenektir.
Dış mekanlarda kullanıma uygundur.
Delikli yapısı sebebiyle çok işlevsel bir reklam uygulamasıdır.
Geniş yüzeyler ve camlar bu baskı türü sayesinde kapatılabilir.
Uyguladığınız kapatma işlemi istediğiniz zaman sorun yaşamadan soyulabilir.
Baskı türleri arasında en hesaplı olan seçeneklerden biridir.
Mesh baskının boyut sorunu bulunmamaktadır. İstediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz.
Zorlayıcı rüzgarlarda bile zarar görmeden dengesini korumaktadır.
Baskı işlemlerinde solvent bazlı boyalar kullanılır. Bu yüzden her türlü doğa olayına karşı dayanıklı bir baskı çeşididir.

Mesh Baskı Kullanım Alanlar

Mesh baskı farklı avantajlarından ve özelliklerinden dolayı birçok alanda kullanılabilir. Rüzgara karşı dayanıklı bir yapıya sahip olduğu için genel olarak dış cephelerde tercih edilir. Özellikle binaların cephelerinde verilecek reklamlar için çok etkili bir seçimdir.
Dış cephede kullanılırken hiçbir şekilde binaya zarar vermez. İç mekanlarda kullanılması önerilmez. Dış mekanlarda ortaya çıkacak rüzgar, yağmur ve kar gibi doğa olaylarından etkilenmez. Kullanmak istediğiniz alana göre farklı baskı modeli seçebilirsiniz. Delik genişlikleri ve gramajlar farklı olabilir. Baskının üstündeki ufak deliklerin şekli ve boyutu birbirinden farklı olan modelleri vardır. Ayrıca istediğiniz rengin üzerine uygulayabilirsiniz. Klasik hale gelen görselleri seçmek istemiyorsanız kendinizin istediği bir görselin basılmasını da sağlayabilirsiniz.

+905543540504