İçeriğe geç
folyo baskı

edirne dijital baskı

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanan tasarımların, kullanım amacına göre farklılık gösteren çeşitli materyaller üzerine basılması tekniğidir. Diğer baskı yöntemlerine göre çok daha hızlı, pratik ve esnektir.

Ofsete kıyasla daha hızlı baskı sürecine girme ve ofsette kullanılan metal parça veya kalıpların olmaması sebebiyle tercih edilmektedir. Dijital baskıda gün geçtikçe düşen maliyetler, bu sistemin yaygın kullanımını ve tercih edilmesini sağlamıştır.

Kullanım açısından genellikle küçük boyutlu işler için başvurulmaktadır. Ofset baskıya göre daha maliyetli fakat çok daha hızlı bir yöntemdir. Ofset baskının maliyet açısından daha düşük olmasının sebebi aynı anda yüksek adetli baskıların yapılabiliyor olmasıdır.

Dijital Baskı Uygulama Alanları edirne dijital baskı

Zamanla gelişen farklı ticari faaliyetler ve kişisel ihtiyaçlar ile bu teknik kendine oldukça geniş bir uygulama alanı bulmuştur.

Magnet, broşür, poster, bayrak gibi firmalara yönelik ve fotoğraf baskısı, kartvizit gibi kişisel ihtiyaçlara yönelik ürünler dijital baskı tekniği ile oluşturulmaktadır. Dijital Baskı Edirne

Tercih edilme sebeplerinden bazıları şunlardır;

Zaman tasarrufu

Çok kısa sürede bir reklam çalışması başlatabilirsiniz.

Maliyet düşüklüğü

Geri dönüşü yüksek ve etkisi büyük reklamları uygun maliyetler karşılığında yapabilirsiniz.

İstenen miktarda basım yapma şansı

Stok yapmaya gerek duymadan, istenilen miktarda basım yapılabilir.

Dijital baskıyı kullanım alanlarına göre dış mekan ve iç mekan dijital baskı olarak ikiye ayırabiliriz.

Dış Mekan Dijital Baskı

Bilboard, araç giydirme, bina dış cephe kaplama, afiş, tabela vb. açık hava reklamcılığında kullanılmaktadır. Her tür hava koşuluna karşı dayanıklılık gösteren dijital baskı günümüzde en çok tercih edilen tekniklerden biridir.

Özellikle araç giydirme konusunda birçok kurumsal firma, yapılan reklama göre düşük maliyetiyle dijital baskıyı tercih etmektedir.

Reklamı yapılan ürünün veya verilen hizmeti sembolize eden görselin istenilen boyutlarda tasarlanabilmesi dijital baskıyı cazip kılar. Özellikle hazırlanan tasarımın görüntü kalitesi açısından çok iyi seviyede olması dış mekan dijital baskıyı her sektörde karşımıza çıkarmaktadır.

Dış Mekan Dijital Baskı Çeşitleri

  1. Kanvas

Yüksek kaliteli tablolar yaratmaya imkan veren basım tekniğidir.

  1. Mesh Branda

Reklam faaliyetlerinde kullanılan ve binaların dış cephelerine giydirilen bir basım tekniğidir.

  1. Folyo

Mağaza ve dükkanlarda vitrin veya camlara giydirilen bir basım tekniğidir.

  1. Cast Folyo

Isı vererek daha iyi yapışma sağlayan, genellikle araç giydirmede kullanılan bir basım tekniğidir.

  1. vinil

Bina cephelerinde kullanılan bir baskı türüdür.

  1. Tek Yön Görüş (one way vision)

Mekanın iç kısmının dışarıdan görünmesini ve güneşi engelleyen aynı zamanda mekanın iç kısmından dışarının rahatlıkla görünmesini sağlayabilen bir baskı türüdür.

İç Mekan Dijital Baskı

İç mekan dijital baskıda görüntü kalitesi ön plana çıkmaktadır. Mağaza dekorasyonu, vitrin, pano ve poster gibi alanlarda kullanılan kaliteli ve ilgi çekici tasarımlar her sektöre hitap etmektedir.

Edirne Dijital Baskı Fiyatları 

Dijital baskı fiyatları baskının türüne ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda sabit fiyatlar verilmesi ürün çeşitliliği ve esnekliği sebebiyle çok zordur. Fiyatları öğrenmenin en sağlıklı yolu iletişim sayfamızdan ekibimize ulaşmanız olacaktır.

Kanvas fiyatları, mesh branda fiyatları, folyo fiyatları, cast folyo fiyatları, vinil fiyatları ve One way vision baskı fiyatları ile ilgili bilgi veya hizmet almak için bu konuda uzman ekibimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.+905543540504