İçeriğe geç
edirne-seo-uzmanı

Yonga Tasarım Reklam Ajansı,  Edirne seo danışmanı olarak, firmanızın internet sitesini üst sıralara taşıyarak, satışlarınızın artmasını sağlıyoruz. Dijital dünyada var olmak, sizi önce yerel pazarda müşterilerinize tanıtacağı gibi ülke ve dünya çapında da markanızı duyurmanıza, ürün ve hizmetlerinizi pazarlamanıza yardımcı olacaktır.

Ticaret hayatının rekabet dolu dünyasında, rakiplerinizin bir adım önünde olmak için gerçek bir seo uzmanından destek almalısınız.

Seo Danışmanlığını Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle işe rakiplerinizin analiziyle başlıyoruz. Sizin için bir seo eylem planı oluşturup, içeriklerinizi düzenliyoruz.

Tasarım Desteği

Yeni içerikler üretip, markanızı destekliyoruz. Üstelik profesyonel tasarımcılarımızın hazırladığı görsel tasarımları ile içeriklerinizi destekliyoruz.

Websitenizin tasarımı konusunda da modern, yenilikçi ve her platforma uyumlu site tasarımlarımızla, sitenizin görünümünü zenginleştiriyoruz.

Edirne Seo Danışmanı

SEO; sitelerin doğal yollarla ulaşamayacakları web popülerliğine, doğal görünen yöntemler kullanarak ulaşma sanatıdır. Bu web popülerliği, beraberinde Google sıralama artışını da getirmektedir.

Doğallık, SEO çalışmalarındaki anahtar kelimedir. Google’ın yükseltme mantığı doğal bir popülarite esasına dayanmaktadır. Bu doğal popülarite anlayışı içerisinde yapay durumlar fark edilir ve dikkate alınmazlar. Bu yapay çalışmaların sayıca fazla olması dikkate alınmamasının yanı sıra olumsuz olarak dikkate alınır ve sıralamaya bu olumsuz etki yansıtılır.

Doğal popülarite anlayışı içerisinde, yapılan paylaşım ve tüm SEO Çalışmaları, site sahibinin bilgisi dışında yapılan çalışmalar olarak görülmelidir. Bu sayede kullanıcıların siteyi faydalı bularak çeşitli paylaşımlarda bulunduğu izlenimi doğmaktadır.

Sitedeki bir makalenin forumlar, bloglar ve sosyal medya gibi SEO’ya katkı sağlayan ortamlarda paylaşılması, kullanıcı eliyle yapılıyormuş izlenimi taşımalı ve sitelerin kullanıcıya gerçekten hizmet eden faydalı siteler olduğu olgusu oluşturulmalıdır.

Edirne Seo Danışmanı

Doğallık algısının temelini oluşturan en önemli özellik çeşitliliktir. Tek elden yürütülen çalışmaların doğal görünmemesinin sebebi budur. Bu sebeple yapılan çalışmaların yapısı, zamanı, uygulama biçimi ve sayısı gibi kriterlerin çeşitlilik arz etmesi sitenin doğal ve kalıcı yükselmesini sağlamaktadır.

SEO Çalışması Uzun Bir Süreç Midir?

Öncelikle belirtmek gerekir ki SEO çalışması sektöre oranla değişim gösterebilmekle beraber sabır ve süreklilik isteyen bir süreçtir fakat SEO uzun vadeli bir süreç olmasına rağmen sürekli olarak en iyi yatırım getirisini sağladığını kanıtlamıştır.

Edirne Seo Danışmanı

SEO Uzmanı/Danışmanı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle sizlere tavsiyemiz çalışacağınız kişi veya SEO ajansının portföyünü incelemeniz. SEO proje yönetiminde ve başarılı sonuç almakta önemli bir konu olmasından dolayı SEO ajansınızın sizinle ne derece hızlı ve kaliteli iletişim kuracağından emin olun. 1. Sıra garantisi veren ajans veya uzmanlardan mümkün olduğunca uzak durun.

SEO Satışlarımı veya Potansiyel Müşterilerimi Arttırır Mı?

SEO süreklilik, sabır ve doğru strateji ile kurgulandığında en iyi yatırım getirisi sağlayan dijital pazarlama çalışmasıdır. Bu sebeple doğru adımları izlediğinizde satış ve müşteri sayınızda ki artışı siz de fark edeceksiniz.

+905543540504