İçeriğe geç
yerel-seo-hizmeti-edirne

Öncelikle seo nedir? Buna bir açıklık getirelim. Seo internet sitenizin ve ya sizi internet üzerinde temsil eden Google firmalar hesabınız gibi hesaplarınızın, belirli kurallar çerçevesinde düzenlemesinin ve takibinin yapılarak, rakiplerinize oranla daha öncelikli olarak gösterilmesi işlemidir.

Edirne’de yerel seo hizmetimiz size ne katacak?

Firmanızın bir sıhhi tesisat firması olduğunu varsayalım. Potansiyel bir müşteriniz internette “edirne tesisatçı” şeklinde bir arama yaptı, arama sonuçları arasında tabi ki en başta çıkanlar ile iletişime geçecektir. İletişime geçeceği firmayı tercih ederken elbette ki firmanın ilk sıralarda çıkmasının yanı sıra daha önceden yapılmış müşteri yorumları da etkili olacaktır.

Şimdi bu sıhhi tesisat firması örneğimizi biraz daha detaylandıralım. Potansiyel müşterileriniz her zaman doğrudan “sıhhi tesisatçı”, “edirne’de tesisatçı” gibi aramalar yapmazlar.

“Batarya montaj”, “klozet tamiri”, “petek temizleme” gibi aramalar da yapabilirler. Peki sizin internet siteniz bu ve benzeri aramalara karşılık verecek potansiyele sahip mi?

İşte Edirne’de yerel seo hizmetimiz tam da bu işi yapıyor. Potansiyel müşterilerinizin doğru zaman da size ulaşmasını sağlıyor. Örneklerde de belirttiğimiz gibi internette ilk sıralarda çıkmak kadar, doğru zaman da, doğru aramalarda çıkmakta çok önemlidir.

Web sitenizin doğru yapılandırılmış olması, içeriklerinin düzenli ve anlaşılır olması ve hatta internet sitenizin yaşı bile arama motorlarının sizi nasıl konumlandıracağını belirlemektedir.

İnternet sitenizin ve hesaplarınızın güncelliği de sizin internet dünyasındaki varlığınızın hangi yönde devam edeceğini tayin etmektedir.

Edirne’de yerel seo hizmetimiz ile internet sitenizin doğru yapılandırılması, içeriklerinin doğru şekilde düzenlenmesi, sosyal ağ hesaplarının internet sitenizle entegrasyonlu şekilde çalışması, sitenizin arama motorlarına doğru şekilde tanıtılması işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yerel Seo’da Konumun Önemi

Arama motorlarının algoritmaları güçlü firmaları daima ilk sıralarda tutmalarının yanı sıra, firmaların yakınlık mesafesine göre de sıralama yapmaktadırlar.

Yerel seo’nun en büyük artısı, rakipleriniz ne kadar güçlü olursa olsun, konumunuzu avantaja çevirebilirsiniz.

Bir butik cafenizin olduğunu varsayalım ve potansiyel müşterilerinizin işletmenizin yakınlarında yiyecek bir şeyler arıyor. Navigasyon uygulamaları konumuzun yakınlığına göre potansiyel müşterilerinizi size yönlendirecektir. Tabi ki işletmeniz doğru tanımlanmışsa.

Edirne’de yerel seo hizmetimizden siz de faydalanmak isterseniz buradan iletişime geçebilirsiniz.

+905543540504