İçeriğe geç
özel gün konsept tasarımı

Özel gün konsept tasarımı nasıl yapılır?

Özel günlerinizi unutulmaz hale getirmek, hatıralarınızda güzel anılar bırakmak için kişiye özel tasarımlar kullanmalısınız.

Arkaplan afişi, baskılı Amerikan servis, etiketler, karşılama panoları, baskılı tabaklar, baskılı yiyecek kutuları vs.

Sevdiklerinizin özel hissetmesi için benzersiz tasarımlardan birini seçip işe başlayabilirsiniz.

Özel gün konsept afiş tasarımı

Afiş tasarımını hazırlarken güne özel sözler ve içeriklerle birlikte fotoğraf kullanabilir, özel bir çalışma hazırlanmasını talep edebilirsiniz. Afişi kullanacağınız alana uygun boyutlarda bir afiş hazırlamak çok önemlidir. Afişinizin çok büyük ya da çok küçük görünmesi hoşunuza gitmeyecektir. Sizin belirleyeceğiniz ölçü ve içeriklerdeki afiş tasarımınızı hızlıca hazırlayabiliriz.

Afişinizi kağıt ya da vinil malzemeye bastırmak tamamen sizin elinizde. Dilerseniz kağıt yerine daha dayanıklı bir malzeme olan vinile baskı yaptırıp, uzun yıllar hatıra olarak saklayabilirsiniz.

Baskılı plastik tabak

Özel gününüzde davetlilerin ikramlarını sunacağınız plastik tabaklarınızda konseptinize uygun bir baskı uygulamak iyi bir fikir olabilir. Tamamen sizin seçeceğin görselleri plastik tabaklarınıza uygulabiliriz.

Baskılı Patlamış Mısır Kutusu

Tamamen size özel tasarım ve boyutlarda bir patlamış mısır kutusu ile misafirlerinize ikramda bulunmak istemez misiniz? Sizler için yiyecek ambalajları da tasarlıyoruz.

Baskılı Su Şişesi

Özel günlerde klasik haline gelen şişe etiketlerini de dilediğiniz görsel ve tasarımlarla süsleyebilirsiniz.

Amerikan Servis

İkram ettiğiniz yiyeceklerin altında konseptinize uyum sağlayacak amerikan servisler kullanmamak olmaz. Şık bir tasarım ile masanızı renklendirebilirsiniz.

Karşılama panosu

Misafirleriniz “hoş geldin” diyeceğiniz bir karşılama panosu da özel günlerin olmazsa olmazlarındandır. Dekota malzeme üzerine folyo baskı uygulanması ile hazırlanan karşılama panoları konseptinizin “sol anahtarı” gibidir.

Davetiye

Şık bir davetiye tasarımı ile konseptinizi tamamlamalısınız.

Magnet

Hatıra olarak verebileceğiniz baskılı magnetleri de unutmamalısınız.

Bayrak

Üzerinde harflerin bulunduğu ipe dizilmiş bir bayrak serisi konseptinize şıklık katabilir. Üçgen şeklinde hazırlanmış bayraklar, dilediğiniz renk ve tasarımda hazırlanabilir.

Doğum günü, evlilik teklifi, baby shower gibi özel günleriniz için bir konsept tasarımına ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilir, davetlilerinizi sunmuş olduğunuz ürünlerle şaşırtabilirsiniz.

 

+905543540504