İçeriğe geç
ışıklı tabela çeşitleri

Işıklı tabela çeşitleri hakkında bilgiler vereceğimiz bu yazımızda sizlere bazı önerilerde bulunacağız.

Avantajları nelerdir?

Işıklı tabelalar birçok kişi tarafından gece kullanıma özel bir tabela çeşidi olarak algılanmaktadır. Bu anlayış doğru bir yaklaşım değildir.

Tabela yaptırırken, öncelik olarak mekana ve sektöre uygunluğu düşünülmelidir. Şık bir tabelanızın olması sizi her zaman bir adım öne taşıyacaktır.

Özgün tabela tasarımları için alanında uzman tasarımcılar ile çalışmalısınız.

Germe vinil tabela

Germe vinil tabela maliyet olarak ışıklı tabela çeşitlerinden en uygunudur. Floresan ve ya modül led kullanılarak aydınlatması yapılan bu tabela çeşidinde, görseliniz dijital baskı yöntemi ile vinil malzemeye baskı yapılır. Vinil malzeme baskı işleminin ardından hazırlanan tabela kasasına gerilerek montajlanır. Sektöre göre tercih edilebilecek olan bu ışıklı tabela çeşidi en çok kullanılan ışıklı tabela çeşididir.

Germe vinil tabela hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kompozit dekupe ışıklı tabela

Kompozit dekupe tabelaların üretiminde CNC kesim makinesi kullanılmaktadır. Tasarıma uygun şekilde dekupe yani oyma işlemleri gerçekleştirilen kompozitler, uygun şekilde kanal açma işlemleri yapıldıktan sonra istenilen renkteki Pleksiler, silikon kullanılarak iç kısımlarına yapıştırılır. Yapıştırma işleminin ardından sabitlenerek kuruduğundan emin olana kadar beklenir. Profil ile oluşturulan tabela kasasına modül ledler montajlanır ve kompozit ön yüzey kasa ile birleştirilir.

Kompozit dekupe tabela hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kutu harf

En çok tercih edilen tabela çeşitlerinden biri de kutu harf tabeladır. Diğer tabela çeşitlerinin yanında en gösterişlisi olan kutu harf tabelalar üç boyutlu bir görünüm sağlar. Pleksi ön yüzeyli alüminyum yan bantlı kutu harf, paslanmaz kutu harf, fileli paslanmaz kutu harf gibi bir çok çeşidi bulunan kutu harf tabelalar, modül led kullanılarak aydınlatma sağlamaktadır.

Neredeyse her sektörde kullanılmaya müsait olan kutu harfler firmalara kurumsal bir görünüm kazandırmakla beraber çok başarılı birer görsel iletişim aracına dönüşebilmektedir.

Kutu harfler istenilen her boyutta ve renkte üretilebilmektedirler.

Kutu harf tabela hakkında daha kapsamlı bir bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tabela çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifleri almak için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+905543540504