İçeriğe geç

Edirne web tasarım konusunda çalışan birçok firmanın bulunduğu bir şehir.

Peki nedir bu web tasarım? Kimlerin web sitesi olmalı?

Aslında her sektörden ticaretle uğraşan firmaların bir web sitesi olmak zorundadır. Gelişen teknoloji ile neredeyse herkesin cebinde “bilgisayar” olarak tanımlayabileceğimiz akıllı telefonlar mevcut. Bir şeyler sormak için artık yolda karşılaştığımız insanlarla diyalog kurmaktan çok cebimizdeki telefonlardan yardım istiyoruz. Bu durum tüm işletmeler için bir avantaja dönüştürebilir.

Tecrübeli bir web tasarım firmasından aldığınız destek ile sahip olacağınız web sitesi sizin potansiyel müşteriler ile kolayca buluşmanızı sağlayabilir.

Edirne’de Web Tasarım ve SEO

Örneğin Edirne’de tabela üretimi yapan bir reklam şirketiniz var. Potansiyel müşterilerinize ulaşmanızda bir web sitesine sahip olmanız elbette ki çok önemli ancak arama motorlarının sitenizi nasıl tanıdığı çok daha önemli.

Kutu harf tabela üretimi yaptığınızı arama motorlarına doğru şekilde tanımlamazsanız, potansiyel müşterinize ulaşamazsınız. Örneğin “kutu harf edirne” yazarak arama motorunda bir arama yaptırıyorsunuz. Web sitenizin tasarımı göz alıcı olabilir ama SEO ‘nuzun da aynı oranda göz alıcı olması şarttır.

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Edirne’de web tasarım hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu konuda tecrübeli olmayan firmalar size sadece web tasarım konusunda destek verip, arama ayarları konusunda destek veremezler.

Biz Yonga Tasarım | Grafik ve Web Tasarım Atölyesi olarak, bölgesel ve dünya çapında tercih edilen kelime gruplarında web sitenizin ilk sıralarda çıkması için çalışmalar yapıyoruz.

Tasarım kadar işlevsellikte önemlidir

Güzel bir görünümü olan bir web tasarıma sahip olabilirsiniz ama aynı zamanda siteniz, bulunabilir bir web sitesi olmak zorundadır. Görülmeyen güzellikler size hiçbir artı değer katamaz.

İster ürün, ister hizmet

Ürettiğiniz bir ürün değil de, bir hizmet ise yine de bir web sitesine ihtiyacınız elbette ki vardır.

Bir su tesisatçısı iseniz “edirne tesisat”, “edirne tesisatçı” gibi kelimelerde arama yapan potansiyel müşterilere ulaşmanın tek şartı ilk sıralarda çıkan bir web sitesine sahip olmaktır.

Web tasarım ve SEO hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

+905543540504