İçeriğe geç
kutu harf edirne

Paslanmaz Kutu Harf Edirne

Birinci sınıf parlak paslanmaz çelikten üretilen krom plakalar lazer makinalarında harf şeklinde kesilir. Ön yüzey kalınlığı paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır.  Krom harfler günümüzde çok tercih edilen ve dayanıklılık açısından son derece kullanışlıdır. Işıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir. Krom harfler harflerin iç kısmına led döşenerek zemine ışık verilebilir bu tarz krom harflerin zeminden bir kaç cm havada durması gerekir ve vidalı ayak sistemi kullanılır.

Fileli Paslanmaz Kutu Harf Edirne

Fileli paslanmaz kutu harf birinci sınıf parlak paslanmaz çelikten üretilen krom plakalar lazer makinalarında yardımı ile harf şeklinde kesilir.  Ön yüzey kalınlığı fileli paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya yardımı ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır.  Daha sonra harflerin boyuna ve karakterine bağlı olarak 3mm’den başlayıp 5mm’e kadar çıkan pleksiglass malzemeler CNC kesim yardımı ile kesilir. Pleksiglass malzeme fileli krom harfin ışığı ön yüzeyinden yansıtması için kullanılan oldukça dayanıklı bir malzemedir. Sonraki aşamada krom harfler ile kesilen plexigasslar slikon yardımı ile yapıştırıldıktan sonra hazır hale gelmesi işin son bir evreye ihtiyaç duyar. Son evrede fileli krom harflerin zemine monte edilmesi ve ledlerin döşeneceği dekotalar CNC kesim yardımı ile kesildikten sonra üzerlerine ledler döşenir. Ledler de döşendikten sonra fileli krom harf artık montaja ve müşteriye sunuma hazır hale gelir.

Gold Paslanmaz Edirne

Gold paslanmaz kutu harf 304 kalite 1. Sınıf özel kaplamalı paslanmaz çelikten üretilen krom plakar lazer makinalarında yardımı ile isteğe bağlı olarak harf şeklinde kesilir.  Ön yüzey kalınlığı Gold paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır. Gold paslanmaz kutu harf üzerinde ki özel kaplamanında etkisi ile altın rengi bir görünüme sahiptir. Oldukça dayanıklı olmakla beraber bir o kadar da iddalı olup kurumsal kimliği dışarı yansıtma konusunda tercih edilen tabela çeşitlerindendir. Işıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir. Firma logolarında kullanılarak estetik görünüşler sergiler. Gold paslanmaz kutu harfler harflerin iç kısmına led döşenerek zemine ışık verilebilir bu tarz kutu harflerde zeminden 2-3 cm havada durması gerekir ve vidalı ayak sistemi kullanılır.

Fileli Gold Paslanmaz Edirne

Fileli Gold paslanmaz kutu harf 304 kalite 1. sınıf özel kaplamalı paslanmaz çelikten üretilen krom plakalar lazer makinalarında yardımı ile isteğe bağlı olarak harf şeklinde kesilir.  Ön yüzey kalınlığı fileli gold paslanmaz kutu harfin boyuna ve karakterine bağlı olarak 1mm’den başlayıp 1,5 mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına lehim ve bakır havya yardımı ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanılır. Gold paslanmaz kutu harf üzerinde ki özel kaplamanında etkisi ile altın rengi bir görünüme sahiptir. Daha sonra harflerin boyuna ve karakterine bağlı olarak 3mm’den başlayıp 5mm’e kadar çıkan pleksiglas malzemeler CNC Router yardımı ile kesilir. Pleksiglas malzeme fileli gold harfin ışığı ön yüzeyinden yansıtması için kullanılan oldukça dayanıklı bir malzemedir. Sonraki aşamada gold harfler ile kesilen plexigasslar slikon yardımı ile yapıştırıldıktan sonra hazır hale gelmesi işin son bir evreye ihtiyaç duyar. Son evrede fileli krom harflerin zemine monte edilmesi ve ledlerin döşeneceği DEKOTA’lar CNC router yardımı ile kesildikten sonra üzerlerine ledler döşenir. Ledlerde döşendikten sonra fileli krom harf artık montaja ve müşteriye sunuma hazır hale gelir.

Pleksiglas Kutu Harf Edirne

Öncelikle Pleksiglas nedir onu tanıyalım; Pleksiglas tabela yapımında kullanıldığı gibi inşaat dekorasyon güvenlik ve gıda gibi pek çok sektörde kullanılan ham maddesi petrol olan bir üründür. Cam görüntüsüne sahip olmasına rağmen camdan misli ile çok daha sağlamdır. Dış ortamdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı ve yüksek ışık geçirgenliğine sahipdir. Plexi malzeme yüksek derece ısı gördüğü zaman şekil değiştirerek eğilip bükülmeye başlar soğuduğunda da sıcakken aldığı formu korur.
Pleksiglas kutu harf pleksiglasdan üretilen plakalar CNC Router yardımı ile isteğe bağlı olarak  harf şeklinde kesilir. Ön yüzey kalınlığı pleksiglas harfin boyuna ve karakterine göre 3mm’den başlayıp 5mm’e kadar çıkar. Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir bu şeritler harflerin etrafına ince ve kalın yoğunlukta iki ayrı kimyasal sıvı ve kimyasal tepkime sonucu ile yapıştırılır ustalıkla birbirine yapıştırılan pleksiler birbirinden kırılmadan kesinlikle ayrılmaz. Pleksiglas harfler ışıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir. Firma logolarında kullanılarak estetik görünüşler sergiler.  Pleksiglas kutu harflerin zemine monte edilmesi ve ledlerin döşeneceği DEKOTA’lar CNC Router yardımı ile kesildikten sonra dekotaların üzerlerine ledler döşenir. Ledlerde döşendikten sonra Pleksiglas kutu harf artık montaja ve müşteriye sunuma hazır hale gelir.

Alüminyum Kutu Harf Edirne

Alüminyum kutu harf alüminyumdan üretilen plakalar CNC Router yardımı ile isteğe bağlı olarak harf şeklinde kesilir. Ön yüzey kalınlığı alüminyum harfin boyuna ve karakterine göre 3mm’den başlayıp 5mm’e kadar çıkar.Harflerin kenar kalınlığı için yine isteğe bağlı olarak 3-4-5-6-7-8-9 cm gibi şeritler kesilir. Bu şeritler harflerin etrafına argon kaynağı ile kaynatılarak kabartılır. Kaynatma işleminde el işçiliği kullanır. Kaynak işi biten alüminyum harfler zımparalanarak boya için hazır hale getirilir. Zımpara işlemi biten alüminyum harfler elektrostatik toz boya sistemiyle istenilen ral değerindeki renkte boyanır. Alüminyum harf elektrostatik fırın boya ile boyandığından dışarıdan gelen darbelere karşı dayanıklıdır. Özel alaşımlı malzemeden yapılan alüminyum harfler ışıklı ve ışıksız olarak kullanılabilir.  Alüminyum harfler harflerin iç kısmına led döşenerek zemine ışık verilebilir bu tarz alüminyum harflerin zeminden 2-3 cm havada durması gerekir ve vidalı ayak sistemi kullanılır.

Kutu harf üretimi için buradan teklif alabilirsiniz.

+905543540504